Podsumowanie XVIII Targów Energii - grafika ilustracyjna

Podsumowanie XVIII Targów Energii

W dniach 29-30 września 2022r. w Centrum Kongresowym „Warszawianka” w Jachrance odbyły się kolejne, XVIII Targi Energii, zorganizowane przez Izbę Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii oraz Towarzystwo Obrotu Energią.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Minister Klimatu i Środowiska, Minister Energii Aktywów Państwowych, Minister Rozwoju i Technologii, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki, a także Polskie Siecie Elektroenergetyczne SA.

Targi stanowiły platformę dyskusji, wymiany poglądów oraz ofert w zakresie rynku energii w Polsce, gromadząc ponad 320 osób. Wzorem poprzednich lat Targi składały się zarówno z części seminaryjnej, jak i tzw. handlowego parkietu targowego, na którym można było zapoznać się bezpośrednio z ofertami sprzedawców energii elektrycznej. Program Targów uwzględniał bieżące wydarzenia i problemy rynku.

Część merytoryczna podzielona została na następujące bloki tematyczne:

  • Uwarunkowania rynku energii elektrycznej w Polsce – część 1
  • Uwarunkowania rynku energii elektrycznej w Polsce - część 2
  • Nowe trendy w elektroenergetyce
  • Obrót hurtowy i detaliczny, klienci
  • Rynek energii elektrycznej w Polsce
  • Patronat medialny objęli: „Nowy Przemysł”, wnp.pl, portal CIRE oraz portal WysokieNapiecie.pl.

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie podziękować uczestnikom za obecność i czynne uczestnictwo w Targach, patronom za objęcie patronatem naszej imprezy, prelegentom za interesujące wykłady, wystawcom za udział oraz prezentacje ich ofert na stoiskach, partnerom za wsparcie.