Energochłonne Piątki - grafika ilustracyjna
Online
21 lipca 2023r., 9:00-10:00

Energochłonne Piątki

Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii od lat podejmuje działania, aby ułatwić przemysłowi dostosowanie się do wymagań regulacji krajowych, jak i europejskich oraz wymagań Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Operatorów Sieci. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie przemysłowi wsparcia w kompleksowym wykorzystywaniu mechanizmów umożliwiających redukowanie kosztów energii oraz korzystanie z programów pomocowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz uwzględniając potrzeby edukacji i dostępu do rzetelnej wiedzy, uruchamiamy nowy projekt edukacyjno-doradczy Energochłonne Piątki. Jest to cykl webinariów dla firm energochłonnych, prowadzonych przez Zarząd Izby, uznanych ekspertów oraz renomowanych doradców specjalizujących się w doradztwie dla przemysłu energochłonnego.

Partnerami naszego programu są Polowiec i Wspólnicy, Elżanowski i Partnerzy, Enim Institute sp. z o.o. oraz Res Advisors.

Energochłonne Piątki inicjują program, który w dalszej perspektywie obejmować będzie nasze wsparcie również w obszarze niskoemisyjnej transformacji energetycznej i technologicznej, opracowywanie koncepcji uzyskiwania zeroemisyjności produkcji, w tym również poprzez likwidację barier w rozwoju odnawialnej energetyki przemysłowej.

Spotkanie inaugurujące cykl odbędzie się 21 lipca o godzinie 9:00 na temat Programu Ministerstwa Rozwoju i Technologii: Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w Polsce w 2023r.

Link do rejestracji:

https://events.teams.microsoft.com/event/4e79eeb1-1692-4995-abb7-b56acb84f1dd@ba7523d8-fc39-4635-a8eb-e1e64d42aac0